Kasım’da Nefesköy’de Nefes ve Yaratıcılık için Buluşuyoruz!

Pastırma yazının son günlerinde yemyeşil doğası ve tertemiz havasıyla Yuvacık Nefesköy’de doğayla iç içe nefes ve yaratıcılıkla dolu bir hafta sonuna ne dersiniz?

Nefesköy Kasım 2018

EYLÜL’DE DÜZENLEDİĞİMİZ HAFTA SONUNUN FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

NEFESKÖY’DE NEFES VE YARATICILIK HAFTA SONU

Yer: Kazandere Köyü, Yuvacık, 41090 İzmit. Yol tarifi: https://bit.ly/2NNkxJ6
https://www.facebook.com/Nefeskoy/
Giriş: 16 Kasım Cuma 18:00
Çıkış: 18 Kasım Pazar 18:00

PROGRAM
CUMA akşamı saat 19:00’da açılış çemberi ile başlıyoruz. Ardından çay, kahve, tanışma, sohbet ve serbest zamanla çevreye ve birbirimize uyumlanıyoruz.

CUMARTESİ sabah erken Yoga ve meditasyon çalışmalarıyla güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından doğa yürüyüşü, ormanın içinden geçerek dere kenarına gidiyoruz. Bir yandan doğanın keyfini çıkarırken bir yandan farkındalık çalışmaları yapıyoruz. Nefesköy’e döndükten sonra dinlenip yemek yiyoruz. Öğleden sonraya hareket ve dans ederek başlıyoruz. Hareketin ardından açılan enerjimizle Transformal Nefes’le tanışıp nefes seansımızı yapıyoruz. Akşamı ateş veya şömine başında doğaçlama hikaye, ritim ve “chanting” çemberiyle tamamlıyoruz.

PAZAR sabahı yine erken Yoga ve meditasyon çalışmalarıyla güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından hava durumuna göre mağara veya şelale yürüyüşü ve doğada farkındalık çalışmaları yapıyoruz. Döndükten sonra açılan enerjimiz ve farkındalığımızla Transformal Nefes seansımızı yapıyoruz. Öğlen yemeğini takiben dinlenme ve iç organlarımız için sesle şifa çalışması yapıyoruz. Saat 17:00 gibi kapanış çemberimizi tamamlayıp 18:00’de Nefesköy’e veda ederek dönüş yoluna çıkıyoruz.

KONAKLAMA
3 veya 4 kişilik odalarda. Arzu eden kendi çadırını getirip çadırda kalabilir. Konaklamada ücret farkı yok. Oda seçiminde önceliği geliş sırasına göre belirleyeceğiz.

YEMEKLER
Cumartesi ve Pazar kahvaltı ve öğlen yemeği yiyeceğiz. Cuma ve Cumartesi gecesi ise yemek yemeyeceğiz, isteyenler için lezzetli atıştırmalıklarımızdan ikram edeceğiz.

ÜCRET
Konaklama, yemekler ve çalışmalar için kişi başı ücretimiz 550 TL. Ücrete ulaşım dahil değil.

ULAŞIM
Katılımcı olarak kendi ulaşımınızı organize edebilirsiniz.
Nefesköy İstanbul Kadıköy’e yaklaşık 115 km uzaklıkta. Özel araçla gelirseniz İstanbul’dan çıkışınızı saat 16:00 gibi yapmanız iyi olur, yol yaklaşık 2 saat sürüyor.
Eğer otobüsle gelecekseniz Harem’den İstanbul-İzmit seferi yapan bir otobüse binip (Efe Tur vs.) Yuvacık sapağında inmeniz gerekiyor. Oradan da taksiyle Nefesköy’e gelebilirsiniz.  Otobüs bileti 25 TL, taksi ise 50 TL alıyor. (Taksiyi 4 kişi paylaşabilir). Yol yaklaşık 2 saat sürüyor,  o yüzden Harem’den en geç 16:00 otobüsüne binmenizi tavsiye ederiz.
NOT: En az 10 katılımcının tercih etmesi durumunda İstanbul’dan toplu ulaşım için servis organize edebiliriz.

KAYIT 
Kayıt için lütfen en geç 12 Kasım 2018 Pazartesi gününe kadar bizimle kontağa geçin:
Engin Çolak – 545 475 97 91 – zekiengin@yahoo.com 

EĞİTMENLER HAKKINDA
Engin Çolak: hayaticiniyiseyler.com – instagram.com/hayaticiniyiseyler/
Esma Baysoy: esmabaysoy.com – instagram.com/esmabaysoy/